Vallavanema pöördumine

Tere, tublid külavanemad ja sädeinimesed!
Saadan teile kõigile ka otse kirja- ehk on teil võimalik oma küla inimesi ergutada ja julgstada Digikonna lehel liitumisavaldust täitma. 31. oktoobrini on see veel võimaik ning seejärel kujuneb sooviavalduste põhjal tulevane võrk ning kindlasti on kasusaajate hulk oluline ka taotluse esitamisel EAS-ile- mida enam soovijaid seda olulisemaks meie projekt tõuseb. Inimestele võib anda teada, et hetkel ei tähenda sooviavalduse täitmine ehk oma kodu kaardile märkimine veel seda, et tuleb koheselt arve ja peavad omaosaluse tasuma, on võimalik ka hiljem loobuda, kui seda tõepoolest ei soovita. Omalt poolt usun, et vajadusel paneb võrgu ehitamisel ka omavalitsus õla alla, kui see inimesel enese võimalik pole. Küll aga ei ole hiljem oma jõududega ja ilma toetuseta sellise suure ala võrguga katmine meile kellelegi jõukohane. Seepärast peaksime kindlasti võimalikult paljud huvilised hektel kaardile märgitud saama. 

Palun levitage seda infot ning vajadusel aitate ehk inimestel ka kodud kaardile märkida- see ei ole otseselt keeruline kuid meie vallavalitsuses ei saa seda ise teha. Paljudes meie külades on kahjuks hetkel huvilisi olnud ülivähe- olen väga tänulik, kui saate hea asja nimel kaasa aidata!

LIsainfot saab siit: http://www.tyri.ee/et/uudised/-/asset_publisher/8FMaFDz5UItL/content/id/17372680?redirect=http%3A%2F%2Fwww.tyri.ee
Liitumise link siin: https://digikond.ee/kysitlus/

tervitades
Pipi-Liis